speciāli DB: Vai Ašeradens nozaga tautai 78,9 miljonus?

aseradens-oik

Sandra Točs: Ašeradens sola, ka OIK varbūt tiks atcelts līdz 2022. gadam!

Faktiski visa šīs solīšana «kaut ko darīt ar OIK» ir izrādījusies nekas cits kā sabiedrības mierināšana, ņemot vērā, ka cilvēki ir augstākā mērā sašutuši. Mierināšana melojot, maldinot un imitējot aktīvu politiķa darbību, kurš tiekas un sasauc darba grupas, protams, par mūsu, nodokļu maksātāju, naudu, kuri jau tāpat pārmaksā par elektrību. «Tautas nodoklis OIK mafijai» ir sadārdzinājis elektrību par 30% dārgāk nekā Igaunijā un 42% dārgāk nekā Lietuvā

Lasīt vairāk

Citi raksti un intervijas

speciāli DB: Kā «zoodārza prezidents» kļuva par sorosītu?

valdis-zatlers

Savu pretinieku psiholoģiska ietekmēšana un pazemošana ir iecienīta metode Sorosa organizāciju darbā. Savulaik uz savas ādas to pilnā mērā izjuta bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers. Viņu bakstīja ar lietussargiem un nesauca citādi kā par «zoodārza prezidentu». Līdz kāds gudrs padomnieks – ļoti iespējams, tas bija toreizējais prezidenta kancelejas vadītājs Edgars Rinkēvičs – ieteica Valdim Zatleram «nobučot Džordža Sorosa roku».

Patiesi, atlika Latvijas Valsts prezidentam privātā dzīvoklī satikties ar miljardieri Džordžu Sorosu, un attieksme pret viņu izmainījās kā uz burvju mājienu.


Lasīt vairāk

Citi raksti un intervijas

BALTNEWS: "Для нас Латвия – дом, а для Сороса – лишь средство борьбы за власть" – Точс

SOROSS-Latvija

Сандрис Точс:

"Для нас Латвия – дом, а для афериста Сороса, благодаря влиянию его агентов на политику в нашей стране, – только плацдарм для борьбы за власть", – утверждает Точс. Судьбоносным может быть то, что Сорос борется против президента США Дональда Трампа.

Мы уже и так враждуем с Россией, бороться в этой ситуации еще и против действующего президента США – чистое безумие. Безумие, на которое толкают в своем отчаянии Сорос и его агенты"


Lasīt vairāk

Citi raksti un intervijas