Sandris Točs

Sandris Točs žurnālistikā un plašsaziņas līdzekļos darbojas jau gandrīz 25.gadus.

Sandris Točs ir dzimis un audzis Jēkabpilī, beidzis Jēkabpils 1.vidusskolu. 1994.gadā Sandris Točs absolvēja Latvijas Universitātes Vēstures un Filozofijas fakultāti.
Jau studiju laikā Sandris Točs sāka publicēt rakstus Latvijas masu medijos. No 1994.gada līdz 1995.gadam darbojās laikrakstā "Labrīt" kā politikas komentētājs. 1995. un 1996.gadā savus politikas komentārus turpināja rakstīt laikrakstā "Neatkarīgā Rīta Avīze". 1996.gadā sāka strādāt laikrakstā "Diena".

1996.gadā Sandris Točs saņēma gada balvu kā labākais rakstošais jaunais žurnālists.

No 2000.gada Sandris Točs vairākus gadus strādāja kā neatkarīgs mediju eksperts un konsultants. No 2011.gada līdz 2013.gadam strādāja laikrakstā "Diena".

2014.gadā Sandris Točs bija Rīgas mēra Nila Ušakova preses sekretārs.

Arī aktīvi nestrādājot žurnālistikā, Sandris Točs regulāri publicēja rakstus un piedalījās TV un radio raidījumos. Sandris Točs ir specializējies analītiskos politikas un ekonomikas komentāros un intervijās ar ievērojamiem cilvēkiem, kuriem ir savs viedoklis par notiekošo.

No 2015.gada Sandris regulāri publicē komentārus un intervijas par aktuāliem Latvijas politikas un ekonomikas jautājumiem laikrakstā "Dienas Bizness" .